2.ročník Oderského poháru ve sportovní gymnastice

18.09.2013 09:53

Dne 14.12.2013 (sobota) se v městské sportovní hale při ZŠ Komenského uskuteční 2. ročník Oderského poháru ve sportovní gymnastice za účasti oddílů Moravskoslezského kraje. Soutěží se v kategoriích Mladší žákyně I-IV a Mladší žáci I-IV. Děvčata budou soutěžit v disciplínách: přeskok, hrazda, prostná, lavička/kladina. Kluci budou soutěžit v disciplínách: přeskok, prostná, hrazda.  Závodníci si změří své síly v boji o Oderský pohár. Velké klubové poháry jsou neputovní, vítěz každé kategorie bude na poháru zapsán jako vítěz kategorie v daném roce. Za první místo pak ještě vítěz každé kategorie získá menší pohár, medaili a diplom, 2. a 3. místo bude oceněno medailí a diplomem. Každý oddíl si ze soutěže odveze malý dárek.  Rozcvičování bude od 7:30, start závodu v 10:00. Další aktuální informace budou na našem webu průběžně doplňovány. V příloze najdete propozice závodu a sestavy jednotlivých kategorií.  

 

2013-propozice-sg-2 ročník Oderského poháru.pdf (86211)