3.ročník Oderského poháru ve sportovní gymnastice

23.10.2014 18:21

Dne 13.12.2014 (sobota) se v městské sportovní hale při ZŠ Komenského uskuteční 3. ročník Oderského poháru ve sportovní gymnastice za účasti oddílů Moravskoslezského kraje. Soutěží se v kategoriích Mladší žákyně I-IV a Mladší žáci I-IV. Děvčata budou soutěžit v disciplínách: přeskok, hrazda, prostná, lavička/kladina. Kluci budou soutěžit v disciplínách: přeskok, prostná, hrazda.  Závodníci si změří své síly v boji o Oderský pohár. Velké klubové poháry jsou neputovní, vítěz každé kategorie bude na poháru zapsán jako vítěz kategorie v daném roce. Za první místo pak ještě vítěz každé kategorie získá menší pohár, medaili a diplom, 2. a 3. místo bude oceněno medailí a diplomem. Každý oddíl si ze soutěže odveze malý dárek.  Rozcvičování bude od 7:30, start závodu v 10:00. Další aktuální informace budou na našem webu průběžně doplňovány. V příloze najdete propozice závodu a sestavy jednotlivých kategorií.  

 2014-propozice-sg-3 ročník Oderského pohá ru.pdf (86212)