Fantastické úspěchy našich děvčat a celého Moravskoslezského kraje na Republikovém finále ČASPV ve sportovní gymnastice v Doubí 2014

19.05.2014 11:27

Máme novou PŘEBORNICI republikové soutěže ve sportovní gymnastice ČASPV v kategorii Mladší žákyně II. pro rok 2014!!!

Stala se jí Karolína, BLAHOPŘEJEME k tomutu fantastickému úspěchu!

Zároveň máme hned dvě PRVNÍ VICEMISTRYNĚ ve svých kategoriích  - Sophia v kategorii Mladší žákyně II a Kiki v kategorii Mladší žákyně I.

V soutěži družstev v konkurenci 57ti závodnic a 16ti družstev se naše děvčata ve složení Karolína, Sophia a Nellie staly MISTRYNĚMI v kategorii Mladší žákyně II v soutěži družstev.

Mladší děvčátka ve složení zkušené závodnice Kiki, nováčka Kristýny a benjamínka Natálie vybojovaly v konkurenci 67ti závodnic a 18ti družstev skvělé 4.místo v kategorii soutěže družstev Mladších žákyň I.!

Naše děvčata svými výsledky přispěla k úspěchu celého Moravskoslezského kraje, který v SOUTĚŽI KRAJŮ zvítězil a odnáší si "domů na Moravu" velký Putovní pohár ČASPV, který do Oder "připutuje" a bude k vidění na Oderském poháru ve sportovní gymnastice 13.12.2014, kde se představí všechny oddíly, které k tomuto fantastickému úspěchu přispěli. 

VŠEM NAŠIM DĚVČATŮM A TAKY DĚVČATŮM A KLUKŮM Z MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE BLAHOPŘEJEME!!

 

Výsledky najdete v sekci "VÝSLEDKY" fotky a videa budou následovat..