Gymnastické soustředění 2016 - den 3.+ 4.

11.08.2016 20:22

Den 3. - po tříhodinovém dopoledním tréninku jsme s ohledem na počasí zůstali v tělocvičně a plnili náš úkolový plán. Samozřejmě zbyla i byť krátká chvilka na volnou zábavu s jak jinak než gymnastickou tématikou - děvčata stavěla pyramidy a dělala různé zvedačky a pózy.  

Den 4. - den sme začali ranním vytrvalostním během kolem školy - nejmenší děvčátka 2 kolečka, starší holky 4kolečka. Samozřejmě na čas, když to byla jedna z disciplín našeho úkolového plánu ;-) Po dopoledním tréninku a obědě jsme vyrazili zdolat další z okolních kopců - každý rok jsme zdolali jeden - Dobešov, Veselí, Tošovice - a tentokrát jsme zdolávali Pohoř. Kraťoučká zastávka na Pohořské rozhledně. Když jsme z té výšky viděli blížící se déšť od Oder, s větrem o pretěky jsme sjeli (a opět vyjeli :-D) do Kletné, kde nás na 20minut uchýlil pod svou nádhernou korunu místní kaštan u kapličky. Po přeháňce jsme pokračovali směr Jestřabí a přes louční "freeride" do Tošovic a odtud pak zpátky do Oder. Našlapali jsme hezkých 20km, mapku naší trasy najdete ve fotogalerii.