Gymnastické soustředění 2017 - den 2.

08.08.2017 21:56

Dopoledne jsme strávili tréninkem a po obědě následovala část určena teambuildingu. Formou hry musela děvčata spolupracovat a starší děvčata vést a pomáhat mladším. Úkolem bylo se zavázanýma očima zvládnout úkoly, které jim byly zadány a pamatovat při tom, že je to skupinový úkol a všichni musí všemi úkoly projít společně. Dalším programem byla mezi dětmi populární hra o získání kužele, kdy nikdo neví, proti komu běží, zjistí, až při výběhu a kdo je nakonec policajt a kdo zloděj se zjistí až při boji o kužel. Družstvo, které získá nejvíc krát kužel získává nejvíc bodů a vítězí. Je to parádní záběr na svalovou akceleraci a zpevňování kotníků. Je zábavné tuto akční hru sledovat. Dnes jsme nemohly vynechat oblíbenou opičí dráhu, kterou musí děvčata projít co nejrychleji (a počítá se jakákoliv forma pohybu jakýmkoliv stylem), důležité je jenom co nejrychlejší doběhnutí do cíle.

Fotky z dnešního dne najdete ve fotogalerii.  Již teď se všichni těšíme na zítra, co si na nás odpoledne pani trenérka Lenka R. vymyslí :-)