Gymnastické soustředění 2017 - den 4.

10.08.2017 18:02

Po dopoledním tréninku a půlhodinkové siestě po obědě jsme se rozdělily do dvou skupin dle výkonnosti. Jedna skupina tvořená staršími děvčaty a mladšími s dobrou cyklo kondicí vyjela směr kopec: Odry - Veselí – Dobešov - Jakubčovice nad Odrou - Maria Skála. Mladší jely s trenérkami po cyklostezce Odry – Jakubčovice nad Odrou - Maria Skála. V původním plánu jsme měly výjezd na zříceninu hradu Starý Jičín, ale je to úplně opačným směrem a tuto trasu by nezvládly mladší děti (hlavním důvodem byla jejich bezpečnost na cestě) a nechtěly jsme se úplně pro toto odpoledne od sebe odtrhnout, proto jsme zvolily stejnou cílovou destinaci. Stoupající trasou s delším převýšením, než klesáním jela děvčata celkem 32km, mladší děvčátka po rovince 20km. Když jsme se šly osvěžit k Odře, mile nás překvapilo, jak je plná raků. Zítra nás čeká již poslední společný den :-(

Fotky z dnešního dne z výjezdu obou skupin najdete ve fotogalerii.