Gymnastické soustředění 2016 - den 5.

12.08.2016 18:17

Dnešní ranní rozcvičku děvčata začala dvěma kolečkami kolem školy a potěšili jsme holky zdělením, že odteď to již tak začne každý trénink. Nebudou-li padat trakaře.. :-)))

Po dopoledním tréninku, oběde a splnění posledních úkolů našeho plánu jsme rozdělili dárečky za snahu a vervu, s jakou k náročnému týdnu děvčata přistupovala. Na závěr soustředění jsme vycházkou ve svižném tempu zdolali Tošovický kopec :-D a holky si mohly projet zdejším lanovým centrem. Pak zas zpátky svižně dolů a...16hodin...již jenom rozloučení :´-(

 

Holky, nastartovaly jste to skvěle, tak hlavně nezvolnit a v září se vám krásně najede na novou tréninkovou sezónu :-))))))))))))))

Uvidíme se v úterý 6.9. - s jedničkama a dvojkama od 13:30, s trojkama od 15:00.

 

Fotografie najdete v sekci "fotogalerie - nová"