IX. ročník Oderského poháru 2023

13.01.2024 16:26

9. prosince 2023 se uskutečnil IX. ročník Oderského poháru, kterého se letos zúčastnily oddíly z Frýdku-Místku, Paskova, Krnova, Chotěboře z kraje Vysočina a Oder. Celkem závodilo 74 gymnastek, které závodily v jednotlivcích a soutěži Twienteam na třech nářadích - hrazda, kladina a prostná. V kategorii nejmladší žačky a mladší žákyně, z našeho oddílu na stupeň vítězů letos  žádná z gymnastek nedosáhla. V kategorii mladší žákyně II vybojovala Barča Celtová bronzovou medaili a v soutěži Twinteam pak s Beatou Karolovou obsadily 3. místo. V kategorii  starší žákyně III si zlatou medaili odnesla naše Daniela Lustigová a stříbro Verča Levová. Tato dvojice se umístila na 1. místě také v Twinteamu. V kategorii starší žákyně IV soutěžily pouze 4 závodnice. Zlatou medaili si vybojovala  Aneta Němcová, stříbro si odnesla Daniela  Nguyenová a v soutěži Twienteam tento  náš pár získal zlato. 

Fotografie ze soutěže naleznete v sekci fotogalerie nová.