Krajská soutěž v Palkovicích 22.4.2012

24.04.2012 21:01

22. dubna 2012 se náš oderský gymnastický oddíl zúčastnil krajského kola závodů ve sportovní gymnastice při ASPV (asociace sportu pro všechny). Kategorii 1. - 3. třída, tzn. žákyně I, zastupovalo 11 družstev po třech závodnicích. Klání probíhalo na čtyřech nářadích - hrazda, lavička, přeskok a akrobacie. 33 malých závodnic z celého Moravskoslezského kraje - to už je slušná konkurence...a MY jsme uspěli. Máme NEJLEPŠÍ gymnastku v celém kraji - Sophii, která si doma vystaví svou první zlatou medaili. Také jsme uspěli jako družstvo. Skupina ve složení Sophia, Pavla a Karolína si také odváží zlato a postup do republikového finále!!! Nicméně musím vyzdvihnout i další družstva. Z té jedenáctky zaplňujeme 4. a 6. příčku, což je opravdu na pochvalu.

V jednotlivcích si naše děvčata (z 33 závodnic) vedla takto: (uvádím jen umístění v první polovině J)

1.            Sophia

4.            Karolína

6.            Pavla

7.            Johana

12.          Viktorie

15.          Kristína

16.          Kája

 

19. května 2012 odjíždíme do Doubí, kde proběhne republikové kolo. Držte nám palce, nebo raději pěsti, ať máme taky trochu štěstí, které je v tomto sportu naprosto nezbytné.

                                                               Za tým trenérů - Lenka Rudoflová