Krajské závody v Paskově 2023

21.05.2023 22:48

16. dubna 2023 jsme se zúčastnili krajských závodů ve sportovní gymnastice v Paskově. Gymnastky soupeřily v klasickém čtyřboji - hrazda, přeskok, kladina a prostna. V kategorii mladší žákyně I se mezi deset nejlepších dostala Karolína Juříčková, která se umístila na 5. místě a Zuzka Ambrožová, která obsadila 8. místo. Adélka Macigová, Bára Žilová a Laura Polonyi přispěly svým provedením k pěknému výsledku týmu. Od 3. místa týmu je dělilo pouze 1,25 bodu. V kategorii mladší žákyně II  získala 5. místo Bára Celtová a Beáta Karolová si vybojovala 10. příčku. Spolu se Zuzkou Levovou a Zuzkou Konrádovou všechny obsadily 3. místo jako družstvo. Starší žákyně III  zastupovaly jen dvě gymnastky. První postupující do republiky ze 3. místa se stala Daniela Lustigová, Verča Levová skončila na 8. místě. Jako družstvo nemohly být hodnoceny, protože nesplnily počet 3 dívky v týmu. Starší žákyně IV reprezentovala Aneta Němcová, která získala 1. místo a je další postupující do finále. Třetí postupující do republikového finále ze 4. místa je Daniela Nguyenová, kterou od bronzu dělila pouze 0,1 bodu. Další z týmu Viky Fojtíková svým výkonem  rovněž přispěla k tomu, že dívky zvítězily s naprostou převahou nad druhými o 7,5 bodu. Kategorii dorostenek zastoupila jen Dominika Selivanová a postoupila do finále.