Krajský přebor ČASPV ve sportovní gymnastice Palkovice 2015

19.04.2015 21:23

V sobotu jsme se zúčastnily Krajského přeboru ČASPV ve sportovní gymnastice v Palkovicích.

Pro některá malá děvčata to byla závodní premiéra a všechny si zaslouží pochvalu za snahu a soustředění!

V kategorii Mladší žákyně I (ročník 2006 a více) se nejvíce dařilo Natálce, která obsadila 3.místo v soutěži jednotlivců a společně k Kristýnkou D. (4.místo v závodě jednotlivců) a Dominikou (6.místo v závodě jednotlivců) se v soutěži družstev umístily na 2.míste.

V kategorii Mladší žákyně II (ročník 2005-2004) se Krajskou přeborkyní pro rok 2015 stala Nellie a na stříbnou příčku si k ní při vyhlašování stoupla její spoluzávodnice Pavla. Obě děvčata společně s Katkou (5.místo) obsadila 1. místo v soutěži družstev ve své kategorii.

V kategorii Starší žákyně III (ročník 2003-2002) se Krajskou přeborkyní pro rok 2015 stala Sophia, na "bednu" si při vyhlašování vystoupila i stříbrná Nikola. Obě děvčata pak společně s Májou (5.místo) obsadila 1. místo v soutěži družstev ve své kategorii.

Podle propozic Republikového finále se všechny výše uvedená družstva svým výsledkem nominovala na Republikové finále do Doubí u Třeboně, které se uskuteční 15.-17.5.2015.

VŠEM DĚVČATŮM ZA HEZKÉ VÝSLEDKY MOC BLAHOPŘEJEME a přejeme hodně sil a nadšení pro pilnou přípravu, která je následujících pár týdnů nemine :-)

 

Výsledky najdete v sekci "Výsledky", fotky pak budou následně dodány do Fotogalerie.