LETNÍ GYMNA soustředění 2022

04.05.2022 19:02

 

Uskuteční se v termínu: 1. - 5. srpna 2022

                         čas:        od 8.30 - 16,00 hod.    

                         místo:     tělocvična  ZŠ Komenského, Odry + přilehlé okolí

                         cena:      1500,- Kč

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PROGRAM:

DOPOLEDNE:                 gymnastický trénink - posilování a protahování, akrobatická abeceda, síla odrazu, překážkové dráhy, cvičení na nářadí,                                                       soutěže, výzvy

POLEDNE:                       oběd a "polední klid - volno"

ODPOLEDNE:                  hodně záleží na počasí:

- cyklovýlet - Maria skála

- turistika v okolí

- koupeliště + stadion

- Heipark

- školní hřiště

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V ceně je zahrnuto: obědy, vstupy, dopolední a odpolední ovoce, zmrzlinky a překvapení