Oddílový závod nejmladších závodnic ročníků 2010+2011

26.05.2018 20:59

V sobotu 26.5.2018 se v naší tělocvičně uskutečnil oddílový čtyřboj ročníků 2010+2011. Osm holčiček bojovalo ze všech sil. Závodní tréma byla u některých děvčátek znát. Některé zas předvedly na jednotlivých nářadích moc pěkné výkony, některým se prostě vydaří příští závod. Protože jestli u sportovní gymnastiky vydrží a rodiče je budou podporovat, závodů si ještě užijou spousty.

Nejlépe zazávodila Veronika L., která předvedla vyrovnaný výkon, hned za ní se na stříbrný stupínek postavila Veronika M. a třetí příčka a bronzová medaile patřila Emily. V kategorii družstev (kdy nebyla děvčátka do jednotlivých družstev trenérkami určena, ale již na tréninku rozlosována pomocí "papírků z klobouku")se nejlépe zadařilo oběma Verčám, na druhém místě se umístila Barunka s Eliškou a na třetím Anička s Lili. Fotografie najdete v sekci "Fotogalerie - nová", celkové výsledky budou doplněny do sekci "Výsledky".