Okresní přebor AŠSK ve sportovní gymnastice

17.02.2018 23:48

V úterý 13.2. se v tělocvičně ZŠ Komenského v Odrách konal přebor škol Novojičínského okresu a v boji o postup do krajského finále se utkali družstva z Kopřivnice, Trojanovic, Kunína a Oder. Podmínkou tohoto roku od pořadatele krajského finále je postup jenom vítězného družstva z každého okresu v dané kategorii. Naše děvčata na domácí půdě nezaváhala a v kategorii I si postup vybojovalo družstvo ZŠ Pohořská Odry ve složení Aneta Němcová, Eliška Kubínková a Anita Firouzi. V kategorii II družstvo ZŠ Komenského Odry ve složení Natálie Ostašová, Dominika Selivanová, Pavlína Kelnarová a Štěpánka Botková. V kategorii IV zvítězilo a postupuje družstvo ZŠ Komenského Odry ve složení Sophia Lustigová, Kateřina Schacherlová, Marie Balážová a Nellie Lustigová. Děvčatům blahopřejeme a budeme držet palce v krajském finále 28.3. v Ostravě.