Republiková soutěž ve SG

22.05.2023 16:30

V termínu 20-21.5.2023 se konala Republiková soutěž ve sportovní gymnastice v Doubí u Třeboně s celkovou účastí 250 gymnastek a gymnastů, členů České asociace sportu pro všechny. Z Oder postoupily do finále celkem 4 gymnastky a vybojovaly si následná umístění: za st. žákyně III - Daniela Lustigová 8. místo s celkovým počtem 46,450 bodů, za st. žákyně IV - Aneta Němcová 5. místo s celkovým počtem bodů 48,100 a Daniela Nguyenová 11. místo s celkovým počtem bodů 45,250 a za dorostenky si vybojovala Dominika Selivanová 20. místo s celkovým počtem bodů 41,500.

Družstvo Moravskoslezského kraje, v kategorii starší žákyně III se umístilo na 2. pozici s celkovým počtem bodů 142,500  a obdrželo stříbrnou medaili. Do  Oder si ji přivezla Daniela Lustigová,která v této kategorii soutěžila.