Účast na projektu Česko se hýbe na školách 2015

28.03.2015 21:12

V pátek 27.3. jsme se zúčastnili projektu Česko se hýbe na školách, který se pro náš kraj konal v Ostravě. Česko se hýbe je celorepubliková školní soutěž skupinových skladeb dětí a mláděže. Soutěž je určena pro mateřské, základní a střední školy, školní kluby a školní volnočasové aktivity a její primární náplní a cílem je formou pohybu a tance motivovat děti a mládež v různých věkových kategoriích (od 5 do 18 let) k fyzické aktivitě a ukázat jim, že aktivní trávení volného času je zábava. Pro náš oddíl to byla premiéra v téhle pro nás nové oblasti využití dovedností našich gymnastek. Děvčata jse se svou skladbou pod choreografickým vedením trenérky Lenky umístili na 2. místě s postupem do celorepublikového finále, které se uskuteční v červnu v Praze. Fotky z akce najdete v kategorii "Fotogalerie".