Aneta N.

Aneta N.

Ročník 2008

 

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Umístění na závodech

             1. místo - Republikové finále ČASPV v Doubí u Třeboně 2018 (kategorie Mladší žákyně II - soutěž družstev)

                   23. místo - Republikové finále ČASPV v Doubí u Třeboně 2018 (kategorie Mladší žákyně II - jednotlivci)

             1. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2018 (kategorie Mladší žákyně II - soutěž družstev)

             3. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2018 (Kategorie Mladší žákyně II - jednotlivci)

              2 .místo - Krajské finále AŠSK v Ostravě 2018 (Kategorie I - jednotlivci)

              2. místo - Krajské finále AŠSK v Ostravě 2018 (Kategorie I - soutěž družstev)

              2. místo - Valentýnský twinteam 2018 (Kategorie "A" závody družstev TWINTEAM II)

              1.místo - Okresné finále AŠSK v Odrách 2018 (Kategorie I - jednotlivci)

             1. místo - Okresné finále AŠSK v Odrách 2018 (Kategorie I - soutěž družstev)

              2. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2017 (Kategorie závody družstev TWINTEAM I)

              2. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2017 (Kategorie jednotlivci Mladší žákyně I)

             2. místo - Republikové finále ČASPV Doubí 2017 (Kategorie Mladší žákyně I. - závody družstev)

               2.místo - Republikové finále ČASPV Doubí 2017 (Kategorie Mladší žákyně I. - jednotlivci)

              1. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2017 (kategorie Mladší žákyně I - závod družstev)

               2. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2017 (kategorie Mladší žákyně I - jednotlivci)

                      4 .místo - Krajské finále AŠSK ve Frýdku Místku 2017 (Kategorie I - jednotlivci)

                2 .místo - Krajské finále AŠSK ve Frýdku Místku 2017 (Kategorie I - soutěž družstev)

               3. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 (Kategorie závody družstev TWINTEAM I)

                      5. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 (Kategorie jednotlivci Mladší žákyně I)

                     16. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Paskov 2016 - jednotlivci (1.-3. ročník ZŠ)

                      8.místo - Oderský pohár ve SG 2015 (Mladší žákyně I.)

_______________________________________________________________________________________________________