Marie

Marie

Ročník 2003

 

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Umístění na závodech 

          1. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2018 (kategorie Starší žákyně IV - soutěž družstev)

                 8.místo - Krajské finále AŠSK v Ostravě 2018 (Kategorie IV - jednotlivci)

          2. místo - Krajské finále AŠSK v Ostravě 2018 (Kategorie IV - soutěž družstev)

          2. místo - Valentýnský twinteam v Krnově 2018 (Kategorie "A" IV - soutěž družstev )

          3.místo - Okresné finále AŠSK v Odrách 2018 (Kategorie IV - jednotlivci)

          1. místo - Okresné finále AŠSK v Odrách 2018 (Kategorie IV - soutěž družstev)

          1. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2017 (Kategorie závody družstev TWINTEAM IV)

                6. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2017 (Kategorie jednotlivci Starší žákyně IV)

         1. místo - Republikové finále ČASPV Doubí 2017 (Kategorie Starší žákyně IV. - závody družstev)    

                12.místo - Republikové finálle ČASPV Doubí 2017 (Kategorie Starší žákyně IV - jednotlivci)           

          3. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2017 (Kategorie Starší žákyně IV - jednotlivci)

           1. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2017 (Kategorie Starší žákyně IV - závod družstev)

                 8.místo - Krajské finále AŠSK ve Frýdku Místku 2017 (Kategorie III - jednotlivci)

          2. místo - Krajské finále AŠSK ve Frýdku Místku 2017 (Kategorie III - soutěž družstev)

          3. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 (Kategorie jednotlivci - Starší žákyně III) 

          3. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 (Kategorie družstva- TWINTEAM III)

            1. místo - Krajský přebor ČASPV Palkovice 2016 (Kategorie závody družstev Starší žákyně III.)

            3. místo - Krajské finále Palkovice 2016 (Kategorie jednotlivci - Starší žákyně III.)    

                   7. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Paskov 2016 (8.-9.třída ZŠ)

            3. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Paskov 2016 - družstva (8.-9.třída ZŠ)

            2. místo - Oderský pohár ve SG 2015 (Starší žákyně III.)

            2. místo - Republikové finále Doubí 2015 (Kategorie: závody družstev Starší žákyně III.)   

                  13.místo - Republikové finále Doubí 2015 (Starší žákyně III.)

                  5. místo - Krajská soutěž Palkovice 2015 (Starší žákyně III.)

            1. místo - Krajská soutěž Palkovice 2015 (Kategorie: závody družstev Starší žákyně III.)

            1. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2015 (6.-7.třída ZŠ)

            1. místo - Krajské finále ZŠ a SŠ Krnov 2015 (Kategorie: závody družstev 6.-7.třída ZŠ)

            2. místo - Oderský pohár ve SG 2014 (Mladší žákyně II.)

                  5. místo - Krajská soutěž Palkovice 2014 (Mladší žákyně II.)

            3. místo - Krajská soutěž Palkovice 2014 (Kategorie: závody družstev Mladší žákyně II.)

                  10. místo - Oderský pohár ve SG 2013 (Mladší žákyně II.)

                   8. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2013 (1.-3.třída ZŠ)

            3. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2013 (Kategorie: závody družstev 1.-3.ročník ZŠ)

                   4. místo - Oderský pohár ve SG 2012 (Mladší žákyně I.)

                  23. místo - Krajská soutěž Palkovice 2012 (Mladší žákyně I.)

                  29. místo - Krajská soutěž Palkovice 2011 (Mladší žákyně I.)

_____________________________________________________________________________________________