Daniela N.

Daniela N.

Ročník 2009

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - --------------------

Umístění na závodech:

                

                2. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2024 (st. žákyně IV - jednotlivci)
      
                1. místo -  Krajský přebor ČASPV Paskov 2024 (st. žákyně IV - družstvo) 
         
 
                2, místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2023 (st. žákyně IV- jednotlivci)     
 
 
                1. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2023 (soutěž družstev Twinteam)
 
               
               11. místo - Republikové finále ČASPV v Doubí u Třeboně 2023 (st. žákyně IV - jednotlivci)
 
 
                 4. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2023 (st. žákyně IV - jednotlivci) 
 
 
                 1. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2022 (st. žákyně III - jednotlivci)
 
        
                 2. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2022 (st. žákyně III - družstvo)
 

                 1. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2022  (Starší žákyně III - jednotlivci)       

           1. místo - Republikové finále ČASPV v Doubí u Třeboně 2018 (kategorie Mladší žákyně I - družstva)

                  5. místo - Republikové finále ČASPV v Doubí u Třeboně 2018 (kategorie Ml. žákyně I - jednotlivci)

           1. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2018 (kategorie Mladší žákyně I - soutěž družstev)

            2. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2017 (Kategorie Mladší žákyně I. - jednotlivci)

            1. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2017 (Kategorie závody družstev TWINTEAM I)

            1. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2017 (Kategorie jednotlivci Mladší žákyně I)

           2. místo - Republikové finále ČASPV Doubí 2017 (Kategorie Mladší žákyně I. - závody družstev)

                 11. místo - Republikové finále ČASPV Doubí 2017 (Kategorie Mladší žákyně I. - jednotlivci)

            1. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2017 (kategorie Mladší žákyně I - závod družstev)

            1. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2017 (kategorie Mladší žákyně I - jednotlivci)

            1. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 (Kategorie jednotlivci Nejmladší žákyně)

            2. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 (Kategorie závody družstev TWINTEAM 0)

            3. místo - Krajský přebor ČASPV Palkovice 2016 (Kategorie závody družstev Mladší žákyně I.)

                   6. místo - Krajský přebor ČASPV Palkovice 2016 (Kategorie jednotlivci Mladší žákyně I.)

                  21.místo - Oderský pohár ve SG 2015 (Mladší žákyně I.)

                  22. místo - Krajská soutěž Palkovice 2015 (Mladší žákyně I.)

                  28. místo - Oderský pohár ve SG 2014 (Mladší žákyně I.)

_______________________________________________________________________________________________________