Dominika

Dominika

Ročník 2007

 

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Umístění na závodech

           1. místo - Republikové finále ČASPV v Doubí u Třeboně 2018 (kategorie Mladší žákyně II - soutěž družstev)

                 10. místo - Republikové finále ČASPV Paskov 2018 (kategorie Mladší žákyně II - jednotlivci)

           1. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2018 (kategorie Mladší žákyně II - soutěž družstev)

                 4. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2018 (kategorie Mladší žákyně II - jednotlivci)  

                  6 .místo - Krajské finále AŠSK v Ostravě 2018 (Kategorie II - jednotlivci)

            2. místo - Krajské finále AŠSK v Ostravě 2018 (Kategorie II - soutěž družstev)

            1. místo - Valentýnský twinteam 2018 (Kategorie "A" závody družstev TWINTEAM II)

            2.místo - Okresné finále AŠSK v Odrách 2018 (Kategorie II - jednotlivci)

           1. místo - Okresné finále AŠSK v Odrách 2018 (Kategorie II - soutěž družstev)

            2. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2017 (Kategorie závody družstev TWINTEAM II)

                  4. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2017 (Kategorie jednotlivci Mladší žákyně II)

          2. místo - Republikové finále ČASPV Doubí 2017 (Kategorie Mladší žákyně II. - závody družstev)

                 4. místo - Republikové finále ČASPV Doubí 2017 (Kategorie Mladší žákyně II. - jednotlivci)

           1. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2017 (kategorie Mladší žákyně II - závod družstev)

                  4. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2017 (kategorie Mladší žákyně II - jednotlivci)

             2 .místo - Krajské finále AŠSK ve Frýdku Místku 2017 (Kategorie I - jednotlivci)

            1 .místo - Krajské finále AŠSK ve Frýdku Místku 2017 (Kategorie I - soutěž družstev)

            1. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 (Kategorie závody družstev TWINTEAM I)

            3. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 (Kategorie jednotlivci Mladší žákyně I)

            1. místo - Republikové finále ČASPV Doubí 2016 (Kategorie: závody družstev Mladší žákyně I.)

                  4. místo - Republikové finále ČASPV Doubí 2016 (Kategorie Mladší žákyně I.)

            1. místo - Krajský přebor ČASPV Palkovice 2016 (Kategorie jednotlivci Mladší žákyně I.)

            2. místo - Krajský přebor ČASPV Palkovice 2016 (Kategorie závod družstev Mladší žákyně I.)

            2. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Paskov 2016 - jednotlivci (1.-3. ročník ZŠ)

            1. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Paskov 2016 - družstva (1.-3. ročník ZŠ)

            2. místo - Oderský pohár ve SG 2015 (Mladší žákyně I.)

                   37.místo - Republikové finále v Doubí 2015 (Mladší žákyně I.)    

                   6. místo - Krajská soutěž Palkovice 2015 (Mladší žákyně I.)

            2. místo - Krajská soutěž Palkovice 2015 (Kategorie: závody družstev Mladší žákyně I.)

                  19. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2015 (1.-3. ročník ZŠ)

            3. místo - Krajské finále ZŠ a SŠ Krnov 2015 Kategorie: závody družstev 1.-3.třída ZŠ)

                  15. místo - Oderský pohár ve SG 2014 (Mladší žákyně I.)

                  22. místo - Krajská soutěž Palkovice 2014 (Mladší žákyně I.)

                  23. místo - Oderský pohár ve SG 2013 (Mladší žákyně I.)

______________________________________________________________________________________________