Eliška K.

Eliška K.

Ročník 2009

 

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Umístění na závodech

         1. místo - Republikové finále ČASPV v Doubí u Třeboně 2018 (kategorie Mladší žákyně I - družstva)

               4. místo - Republikové finále ČASPV v Doubí u Třeboně 2018 (kategorie Mladší žákyně I - jednotlivci)

         1. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2018 (kategorie Mladší žákyně I - soutěž družstev)

         3. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2018 (kategorie Mladší žákyně I - jednotlivci)

                7 .místo - Krajské finále AŠSK v Ostravě 2018 (Kategorie I - jednotlivci)

          2. místo - Krajské finále AŠSK v Ostravě 2018 (Kategorie I - soutěž družstev)

          1. místo - Valentýnský twinteam 2018 (Kategorie "A" závody družstev TWINTEAM I)

                4. místo - Okresné finále AŠSK v Odrách 2018 (Kategorie I - jednotlivci)

        1. místo - Okresné finále AŠSK v Odrách 2018 (Kategorie I - soutěž družstev)

         2. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2017 (Kategorie závody družstev TWINTEAM I)

                5. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2017 (Kategorie jednotlivci Mladší žákyně I) 

        2. místo - Republikové finále ČASPV Doubí 2017 (Kategorie Mladší žákyně I. - závody družstev)

               8. místo - Republikové finále ČASPV Doubí 2017 (Kategorie Mladší žákyně I. - jednotlivci)

        1. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2017 (kategorie Mladší žákyně I - závod družstev)

        3. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2017 (kategorie Mladší žákyně I - jednotlivci) 

               10 .místo - Krajské finále AŠSK ve Frýdku Místku 2017 (Kategorie I - jednotlivci)

        2 .místo - Krajské finále AŠSK ve Frýdku Místku 2017 (Kategorie I - soutěž družstev)

        2. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 (Kategorie závody družstev - TWINTEAM 0)

               4. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 (Kategorie jednotlivci - Nejmladší žákyně)

        3. místo - Krajský přebor ČASPV Palkovice 2016 (Kategorie závody družstev Mladší žákyně I.)

              14.místo - Krajský přebor ČASPV Palkovice 2016 (Kategorie jednotlivci Mladší žákyně I.)

              19.místo - Oderský pohár ve SG 2015 (Mladší žákyně I.)

              26. místo - Krajská soutěž Palkovice 2015 (Mladší žákyně I.)

_______________________________________________________________________________________________