Kateřina

Kateřina

Ročník 2005

 

 

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Umístění na závodech

          1. místo - Republikové finále ČASPV v Doubí u Třeboně 2018 (kategorie Starší žákyně III - jednotlivci)

          1. místo - Republikové finále ČASPV v Doubí u Třeboně 2018 (kategorie Starší žákyně III - jednotlivci) 

          1. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2018 (kategorie Starší žákyně III - jednotlivci)

               5.místo - Krajské finále AŠSK v Ostravě 2018 (Kategorie IV - jednotlivci)

         2. místo - Krajské finále AŠSK v Ostravě 2018 (Kategorie IV - soutěž družstev)

         1. místo - Valentýnský twinteam 2018 (Kategorie "A" závody družstev TWINTEAM IV)

          2.místo - Okresné finále AŠSK v Odrách 2018 (Kategorie IV - jednotlivci)

         1. místo - Okresné finále AŠSK v Odrách 2018 (Kategorie IV - soutěž družstev)

          2.místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2017 (Kategorie závody družstev TWINTEAM III)

                 4. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2017 (Kategorie jednotlivci Starší žákyně III)

           1. místo - Republikové finále ČASPV Doubí 2017 (Kategorie Starší žákyně III. - jednotlivci)

           2. místo - Republikové finále ČASPV Doubí 2017 (Kategorie Starší žákyně III. - závody družstev) 

           1. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2017 (kategorie Starší žákyně III - jednotlivci)

                  11.místo - Krajské finále AŠSK ve Frýdku Místku 2017 (Kategorie III - jednotlivci)

            2. místo - Krajské finále AŠSK ve Frýdku Místku 2017 (Kategorie III - soutěž družstev)

            1. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 (Kategorie závody družstev TWINTEAM II)

            1. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 (Kategorie jednotlivci Mladší žákyně II)

             2. místo - Republikové finále ČASPV Doubí 2016 (Kategorie Mladší žákyně II.)

             3. místo - Republikové finále ČASPV Doubí 2016 (Kategorie: závody družstev Mladší žákyně II.)

             1. místo - Krajský přebor ČASPV Palkovice 2016 (Kategorie jednotlivci Mladší žákyně II.)  

                  14. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Paskov 2016 - jednotlivci (4.-5. ročník ZŠ)

                   4. místo - Oderský pohár ve SG 2015 (Mladší žákyně II.)

                   26.místo - Republikové finále Doubí 2015 (Mladší žákyně II.)

            1. místo - Krajská soutěž Palkovice 2015 (Kategorie: závody družstev Mladší žákyně II.)

                   5. místo - Krajská soutěž Palkovice 2015 (Mladší žákyně II.)

                  17. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2015 (4.-5. ročník ZŠ)

                   6. místo - Oderský pohár ve SG 2014 (Mladší žákyně I.)

                  14. místo - Krajská soutěž Palkovice 2014 (Mladší žákyně I.)

 

____________________________________________________________________________________________________