Nellie

Nellie

Ročník 2004

 

 

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Umístění na závodech

   

     1. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2018 (kategorie Starší žákyně IV - soutěž družstev)

          13.místo - Krajské finále AŠSK v Ostravě 2018 (Kategorie IV - jednotlivci)

     2. místo - Krajské finále AŠSK v Ostravě 2018 (Kategorie IV - soutěž družstev)

     2. místo - Valentýnský twinteam 2018 (Kategorie závody družstev TWINTEAM IV  "A")

            5. místo - Okresné finále AŠSK v Odrách 2018 (Kategorie IV - jednotlivci)

     1. místo - Okresné finále AŠSK v Odrách 2018 (Kategorie IV - soutěž družstev)

      2.místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2017 (Kategorie závody družstev TWINTEAM III)

      2. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2017 (Kategorie jednotlivci Starší žákyně III) 

     2. místo - Republikové finále ČASPV Doubí 2017 (Kategorie Starší žákyně III. - závody družstev)

              6. místo - Republikové finále ČASPV Doubí 2017 (Kategorie Starší žákyně III. - jednotlivci)     

      3. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2017 (kategorie Starší žákyně III - jednotlivci)

                 7.místo - Krajské finále AŠSK ve Frýdku Místku 2017 (Kategorie III - jednotlivci)

           2. místo - Krajské finále AŠSK ve Frýdku Místku 2017 (Kategorie III - soutěž družstev)

           1. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 (Kategorie závody družstev TWINTEAM III)

           2. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 (Kategorie jednotlivci Starší žákyně III)

                  25. místo - Republikové finále ČASPV Doubí 2016 (Kategorie Starší žákyně III.)

            2. místo - Krajský přebor ČASPV Palkovice 2016 (Kategorie závody družstev - Starší žákyně III.)

                   7. místo - Krajský přebor ČASPV Palkovice 2016 (Kategorie jednotlivci - Starší žákyně III.)  

                  11. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Paskov 2016 - jednotlivci (4.-5.třída ZŠ)

            1. místo - Oderský pohár ve SG 2015 (Mladší žákyně II.)     

                   17.místo - Republikové finále Doubí 2015 (Mladší žákyně II.)

            1. místo - Krajská soutěž Palkovice 2015 (Mladší žákyně II.)

            1. místo - Krajská soutěž Palkovice 2015 (Kategorie: závody družstev Mladší žákyně II.)

                 15. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2015 (4.-5.třída ZŠ)

                   5. místo - Oderský pohár ve SG 2014 (Mladší žák. II.)

                  12. místo - Republikové finále Doubí 2014 (Mladší žákyně II.)

            1. místo - Republikové finále Doubí 2014 (Kategorie: závody družstev Mladší žákyně II.)

                   6. místo - Krajská soutěž Palkovice 2014 (Mladší žákyně II.)

            1. místo - Krajská soutěž Palkovice 2014 (Kategorie: závody družstev Mladší žákyně II.)

                  12. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2014 (1.-3. ročník ZŠ)

            3. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2014 (Kategorie: závody družstev 1.-3.ročník ZŠ)

            3. místo - Oderský pohár ve SG 2013 (Mladší žákyně I.)

                  16. místo - Republikové finále Doubí 2013 (Mladší žákyně I.)

                  4. místo - Krajská soutěž Palkovice 2013 (Mladší žákyně I.)

            2. místo - Krajská soutěž Palkovice 2013 (Kategorie: závody družstev Mladší žákyně I.)

                  21. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2013 (1.-3.ročník ZŠ)

            3. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2013 (Kategorie: závody družstev 1.-3.ročník ZŠ)

            3. místo - Oderský pohár ve SG 2012 (Mladší žákyně I.)

                  19. místo - Krajská soutěž Palkovice 2012 (Mladší žákyně I.)

                  26. místo - Krajská soutěž Palkovice 2011 (Mladší žákyně I.)

_____________________________________________________________________________________________