Sophia

Sophia

Ročník 2003

 

 

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Umístění na závodech

             1. místo - Republikové finále ČASPV v Doubí u Třeboně 2018 (Kategorie Starší žákyně IV - jednotlivci)

             1. místo - Republikové finále ČASPV v Doubí u Třeboně 2018 (Kategorie Starší žákyně IV - závod družstev)

             1. místo - Krajský přebor ČASPV v Paskově 2018 (Kategorie Starší žákyně IV - jednotlivci)

             1. místo - Krajský přebor ČASPV v Paskově 2018 (Kategorie Starší žákyně IV - závod družstev)

            1 .místo - Krajské finále AŠSK v Ostravě 2018 (Kategorie IV - jednotlivci)

            2. místo - Krajské finále AŠSK v Ostravě 2018 (Kategorie IV - soutěž družstev)

            1. místo - Valentýnský twinteam 2018 (Kategorie "A" závody družstev TWINTEAM IV)

            1.místo - Okresné finále AŠSK v Odrách 2018 (Kategorie IV - jednotlivci)

           1. místo - Okresné finále AŠSK v Odrách 2018 (Kategorie IV - soutěž družstev)

            1. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2017 (Kategorie závody družstev TWINTEAM IV)

            1. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2017 (Kategorie jednotlivci Starší žákyně IV)

            1. místo - Republikové finále ČASPV Doubí 2017 (Kategorie Starší žákyně IV. - jednotlivci) 

            1. místo - Republikové finále ČASPV Doubí 2017 (Kategorie Starší žákyně IV. - závody družstev)           

             1. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2017 (Kategorie Starší žákyně IV - jednotlivci)

             1. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2017 (Kategorie Starší žákyně IV - závod družstev)

            1 .místo - Krajské finále AŠSK ve Frýdku Místku 2017 (Kategorie III - jednotlivci)

            2. místo - Krajské finále AŠSK ve Frýdku Místku 2017 (Kategorie III - soutěž družstev)

            1. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 (Kategorie závody družstev TWINTEAM III)

            1. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 (Kategorie jednotlivci Starší žákyně III)

            1. místo - Republikové finále ČASPV Doubí 2016 (Kategorie: závody družstev Starší žákyně III.)

             3. místo - Republikové finále ČASPV Doubí 2016 (Kategorie Starší žákyně III.)

            1. místo - Krajský přebor ČASPV Palkovice 2016 (Kategorie jednotlivci Starší žákyně III.)

            1. místo - Krajský přebor ČASPV Palkovice 2016 (Kategorie: závody družstev Starší žákyně III.)

            3. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Paskov 2016 - jednotlivci (8.-9.třída ZŠ)

            3. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Paskov 2016 - družstva (8.-9.třída ZŠ)

            1. místo - Oderský pohár ve SG 2015 (Starší žákyně III.)

            1. místo - Republikové finále Doubí 2015 (Starší žákyně III.)

            2. místo - Republikové finále Doubí 2015 (Kategorie: závody družstev Starší žákyně III.)

            1. místo - Krajská soutěž Palkovice 2015 (Starší žákyně III.)

            1. místo - Krajská soutěž Palkovice 2015 (Kategorie: závody družstev Starší žákyně III.)

            3. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2015 (6.-7.třída ZŠ)

            1. místo - Krajské finále ZŠ a SŠ Krnov 2015 (Kategorie: závody družstev 6.-7.ročník)

            1. místo - Oderský pohár ve SG 2014 (Mladší žákyně II.)

            2. místo - Republikové finále Doubí 2014 (Mladší žákyně II.)

            1. místo - Republikové finále Doubí 2014 (Kategorie: závody družstev Mladší žákyně II.)

            2. místo - Krajská soutěž Palkovice 2014 (Mladší žákyně II.)

            1. místo - Krajská soutěž Palkovice 2014 (Kategorie: závody družstev Mladší žákyně II.)

            3. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2014 (4.-6.ročník ZŠ)

            3. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2014 (Kategorie: závody družstev 4.-6.ročník ZŠ)

            1. místo - Oderský pohár ve SG 2013 (Mladší žákyně II.)

                  6. místo - Republikové finále Doubí 2013 (Mladší žákyně II.)

            2. místo - Republikové finále Doubí 2013 (Kategorie: závody družstev Mladší žákyně II.)

            1. místo - Krajská soutěž Palkovice 2013 (Mladší žákyně II.)

            1. místo - Krajská soutěž Palkovice 2013 (Kategorie: závody družstev Mladší žákyně II.)

                  11. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2013 (4.-6.ročník ZŠ)

            3. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2013 (Kategorie: závody družstev 4.-6.ročník ZŠ)

            1. místo - Oderský pohár ve SG 2012 (Mladší žák. II.)

                  7. místo - Republikové finále Doubí 2012 (Mladší žákyně I.)

            2. místo - Republikové finále Doubí 2012 (Kategorie: závody družstev Mladší žákyně I.)

            1. místo - Krajská soutěž Palkovice 2012 (Mladší žákyně I.)

            1. místo - Krajská soutěž Palkovice 2012 (Kategorie: závody družstev Mladší žákyně I.)

                  7. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2012 (1.-3.ročník ZŠ)

            2. místo - Krajská finále ZŠ a SŠ Krnov 2012 (Kategorie družstev 1.-3.ročník)

                   6. místo - Krajská soutěž Palkovice 2011 (Mladší žákyně I.)

                  15. místo - Krajské finále ZŠ a SŠ Krnov 2011 (1.-3.ročník ZŠ)

_____________________________________________________________________________________________