----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lilien (2011) ukončení činnosti v našem oddílu: 2019

Umístění na závodech

 

                 9 . místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2017 (Kategorie závody družstev TWINTEAM 0)

               24. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2017 (Kategorie jednotlivci Nejmladší žákyně)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Štěpánka (2008) ukončení činnosti v našem oddílu:2019

 

Umístění na závodech

                  14 .místo - Krajské finále AŠSK v Ostravě 2018 (Kategorie II - jednotlivci)

            2. místo - Krajské finále AŠSK v Ostravě 2018 (Kategorie II - soutěž družstev)

                   4.místo - Okresné finále AŠSK v Odrách 2018 (Kategorie II - jednotlivci)

            1. místo - Okresné finále AŠSK v Odrách 2018 (Kategorie II - soutěž družstev)

            1. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2017 (Kategorie závody družstev TWINTEAM I)

                  9. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2017 (Kategorie jednotlivci Mladší žákyně I)

                  5. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2017 (kategorie Mladší žákyně I - jednotlivci) 

            3. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 (Kategorie závody družstev TWINTEAM I)

                   9. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 (Kategorie jednotlivci Mladší žákyně I)

                  21. místo - Krajský přebor ČASPV Palkovice 2016 (Kategorie jednotlivci Mladší žákyně I.)

                  28. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Paskov 2016 - jednotlivci (1.-3. ročník ZŠ)

                    7. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Paskov 2016 - družstva (1.-3. ročník ZŠ)

                  15.místo - Oderský pohár ve SG 2015 (Mladší žákyně I.)

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kája (2003)ukončeni činnosti v našem oddílu: 2019 (studium na SŠ)

1. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2018 (kategorie Starší žákyně IV - soutěž družstev)

                 8.místo - Krajské finále AŠSK v Ostravě 2018 (Kategorie IV - jednotlivci)

          2. místo - Krajské finále AŠSK v Ostravě 2018 (Kategorie IV - soutěž družstev)

          2. místo - Valentýnský twinteam v Krnově 2018 (Kategorie "A" IV - soutěž družstev )

          3.místo - Okresné finále AŠSK v Odrách 2018 (Kategorie IV - jednotlivci)

          1. místo - Okresné finále AŠSK v Odrách 2018 (Kategorie IV - soutěž družstev)

          1. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2017 (Kategorie závody družstev TWINTEAM IV)

                6. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2017 (Kategorie jednotlivci Starší žákyně IV)

         1. místo - Republikové finále ČASPV Doubí 2017 (Kategorie Starší žákyně IV. - závody družstev)    

                12.místo - Republikové finálle ČASPV Doubí 2017 (Kategorie Starší žákyně IV - jednotlivci)           

          3. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2017 (Kategorie Starší žákyně IV - jednotlivci)

           1. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2017 (Kategorie Starší žákyně IV - závod družstev)

                 8.místo - Krajské finále AŠSK ve Frýdku Místku 2017 (Kategorie III - jednotlivci)

          2. místo - Krajské finále AŠSK ve Frýdku Místku 2017 (Kategorie III - soutěž družstev)

          3. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 (Kategorie jednotlivci - Starší žákyně III) 

          3. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 (Kategorie družstva- TWINTEAM III)

            1. místo - Krajský přebor ČASPV Palkovice 2016 (Kategorie závody družstev Starší žákyně III.)

            3. místo - Krajské finále Palkovice 2016 (Kategorie jednotlivci - Starší žákyně III.)    

                   7. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Paskov 2016 (8.-9.třída ZŠ)

            3. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Paskov 2016 - družstva (8.-9.třída ZŠ)

            2. místo - Oderský pohár ve SG 2015 (Starší žákyně III.)

            2. místo - Republikové finále Doubí 2015 (Kategorie: závody družstev Starší žákyně III.)   

                  13.místo - Republikové finále Doubí 2015 (Starší žákyně III.)

                  5. místo - Krajská soutěž Palkovice 2015 (Starší žákyně III.)

            1. místo - Krajská soutěž Palkovice 2015 (Kategorie: závody družstev Starší žákyně III.)

            1. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2015 (6.-7.třída ZŠ)

            1. místo - Krajské finále ZŠ a SŠ Krnov 2015 (Kategorie: závody družstev 6.-7.třída ZŠ)

            2. místo - Oderský pohár ve SG 2014 (Mladší žákyně II.)

                  5. místo - Krajská soutěž Palkovice 2014 (Mladší žákyně II.)

            3. místo - Krajská soutěž Palkovice 2014 (Kategorie: závody družstev Mladší žákyně II.)

                  10. místo - Oderský pohár ve SG 2013 (Mladší žákyně II.)

                   8. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2013 (1.-3.třída ZŠ)

            3. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2013 (Kategorie: závody družstev 1.-3.ročník ZŠ)

                   4. místo - Oderský pohár ve SG 2012 (Mladší žákyně I.)

                  23. místo - Krajská soutěž Palkovice 2012 (Mladší žákyně I.)

                  29. místo - Krajská soutěž Palkovice 2011 (Mladší žákyně I.)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pavla (2004) ukončení činnosti v našem oddílu: 2018

 

                9.místo - Okresné finále AŠSK v Odrách 2018 (Kategorie IV - jednotlivci)

          2. místo - Valentýnský twinteam v Krnově 2018 (Kategorie "B" závody družstev TWINTEAM IV )

                 7. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2017 (Kategorie jednotlivci Starší žákyně IV) 

          3. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2017 (Kategorie závody družstev TWINTEAM IV)

           1. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2017 (Kategorie Starší žákyně IV - závod družstev)

                   8.místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2017 (Kategorie Starší žákyně IV - jednotlivci) 

                       24.místo - Krajské finále AŠSK ve Frýdku Místku 2017 (Kategorie III - jednotlivci)

                  6. místo - Krajské finále AŠSK ve Frýdku Místku 2017 (Kategorie III - soutěž družstev)     

           2. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 (Kategorie závody družstev - TWINTEAM III)

                  5. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 (Kategorie jednotlivci - Starší žákyně III)

                 14. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Paskov 2016 - jednotlivci (8.-9.třída ZŠ)

            3. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Paskov 2016 - družstva (8.-9.třída ZŠ)

            2. místo - Oderský pohár ve SG 2015 (Mladší žákyně II.) 

                  8. místo - Republikové finále Doubí 2015 (Mladší žákyně II.)

            2. místo - Krajská soutěž Palkovice 2015 (Mladší žákyně II.)

            1. místo - Krajská soutěž Palkovice 2015 (Kategorie: závody družstev Mladší žákyně II.)

                  5. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2015 (4.-5.třída ZŠ)

                  6. místo - Oderský pohár ve SG 2014 (Mladší žák. II.)

                  7. místo - Krajská soutěž Palkovice 2014 (Mladší žákyně II.)

                  13. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2014 (4.-6. ročník ZŠ)

            3. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2014 (Kategorie: závody družstev 4.-6.ročník ZŠ)

            1. místo - Oderský pohár ve SG 2013 (Mladší žákyně I.)

                  24. místo - Republikové finále Doubí 2013 (Mladší žákyně II.)

            2. místo - Republikové finále Doubí 2013 (Kategorie: závody družstev Mladší žákyně II.)

                  6. místo - Krajská soutěž Palkovice 2013 (Mladší žákyně II.)

            1. místo - Krajská soutěž Palkovice 2013 (Kategorie: závody družstev Mladší žákyně II.)

                  16. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2013 (4.-6. ročník ZŠ)

            3. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2013 (Kategorie: závody družstev 4.-6.ročník ZŠ)

                  4. místo - Oderský pohár ve SG 2012 (Mladší žák. II.)

                  7. místo - Republikové finále Doubí 2012 (Mladší žákyně I.)

            2. místo - Republikové finále Doubí 2012 (Kategorie: závody družstev Mladší žákyně I.)

                  6. místo - Krajská soutěž Palkovice 2012 (Mladší žákyně I.)

            1. místo - Krajská soutěž Palkovice 2012 (Kategorie: závody družstev Mladší žákyně I.)

                  8. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2012 (1.-3.ročník ZŠ)

            2. místo - Krajská finále ZŠ a SŠ Krnov 2012 (kategorie družstev 1.-3.ročník)

                  11. místo - Krajská soutěž Palkovice 2011 (Mladší žákyně I.) 

                  16. místo - Krajské finále ZŠ a SŠ Krnov 2011 (1.-3. ročník ZŠ)

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Eliška Sch. (2010) ukončení činnosti v našem oddílu: 2018

 

            10. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2017 (Kategorie závody družstev TWINTEAM 0)

            23. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2017 (Kategorie jednotlivci Nejmladší žákyně)

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Marianna (2010) ukončení činnosti v našem oddílu: 2018

 

 

            10. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2017 (Kategorie závody družstev TWINTEAM 0)

            20. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2017 (Kategorie jednotlivci Nejmladší žákyně)

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Michaela (2009) ukončení činnosti v našem oddílu: 2018

 

 

 

 

                   14. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2017 (Kategorie závody družstev TWINTEAM I)

                   20. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2017 (Kategorie jednotlivci Mladší žákyně I)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Romana (2009) ukončení činnosti v našem oddílu: 2018

Umístění na závodech:

            1. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2018 (kategorie Mladší žákyně I - soutěž družstev)

                  4. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2017 (Kategorie závody družstev TWINTEAM I)

                  8. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2017 (Kategorie jednotlivci Mladší žákyně I)

                  9. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2017 (kategorie Mladší žákyně I - jednotlivci)      

                 15 .místo - Krajské finále AŠSK ve Frýdku Místku 2017 (Kategorie I - jednotlivci)

            1 .místo - Krajské finále AŠSK ve Frýdku Místku 2017 (Kategorie I - soutěž družstev)

            1. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 (Kategorie závody družstev TWINTEAM 0)

            3. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 (Kategorie jednotlivci Nejmladší žákyně)

                  18. místo - Krajský přebor ČASPV Palkovice 2016 (Kategorie jednotlivci Mladší žákyně I.)

                   27. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Paskov 2016 - jednotlivci (1.-3. ročník ZŠ)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adéla (2006) ukončení činnosti v našem oddílu: 2017

 

Umístění na závodech

             1. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2017 (kategorie Mladší žákyně II - závod družstev)

                    7. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2017 (kategorie Mladší žákyně II - jednotlivci)

                   10.místo - Krajské finále AŠSK ve Frýdku Místku 2017 (Kategorie III - jednotlivci)

                   6. místo - Krajské finále AŠSK ve Frýdku Místku 2017 (Kategorie III - soutěž družstev)

            1. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 (Kategorie závody družstev TWINTEAM II)

                   7. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 (Kategorie jednotlivci Mladší žákyně II)

                  17. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Paskov 2016 - jednotlivci (4.-5. ročník ZŠ)

            3. místo - Oderský pohár ve SG 2015 (Mladší žákyně I.)

                   8. místo - Krajská soutěž Palkovice 2015 (Mladší žákyně I.)

                   27. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2015 (1.-3. ročník ZŠ)

            3. místo - Krajské finále ZŠ a SŠ Krnov 2015 (Kategorie: závody družstev 1.-3.třída ZŠ)

                  5. místo - Oderský pohár ve SG 2014 (Mladší žákyně I.)

                  12. místo - Krajská soutěž Palkovice 2014 (Mladší žákyně I.)

            2. místo - Krajská soutěž Palkovice 2014 (Kategorie: závody družstev Mladší žákyně I.)

                  20. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2014 (1.-3. ročník ZŠ)

            3. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2014 (Kategorie: závody družstev 1.-3.ročník ZŠ)

                   6. místo - Oderský pohár ve SG 2013 (Mladší žákyně I.)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Anežka (2008) ukončení činnosti v našem oddílu: 2017

Umístění na závodech

           1. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2017 (kategorie Mladší žákyně I - závod družstev)

                  6. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2017 (kategorie Mladší žákyně I - jednotlivci)

           2. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 (Kategorie závody družstev TWINTEAM I)

                  4. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 (Kategorie jednotlivci Mladší žákyně I)

           3. místo - Krajský přebor ČASPV Palkovice 2016 (Kategorie závody družstev Mladší žákyně I.)

                 14. místo - Krajský přebor ČASPV Palkovice 2016 (Kategorie jednotlivci Mladší žákyně I.) 

                 26. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Paskov 2016 - jednotlivci (1.-3. ročník ZŠ)

                 11.místo - Oderský pohár ve SG 2015 (Mladší žákyně I.)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nikol (2007) ukončení činnosti v našem oddílu: 2017

Umístění na závodech

            11. místo - Krajský přebor ČASPV Paskov 2017 (kategorie Mladší žákyně I - jednotlivci) 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Johana (2003) ukončení činnosti v našem oddílu: 2017

Umístění na závodech

            2. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 (Kategorie závody družstev-TWINTEAM III)

                   6. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 (Kategorie jednotlivci - Starší žákyně III)

                  27. místo - Republikové finále ČASPV Doubí 2016 (Kategorie Starší žákyně III.)

            2. místo - Krajský přebor ČASPV Palkovice 2016 (Kategorie závody družstev - Starší žákyně III.)

                   9. místo - Krajský přebor ČASPV Palkovice 2016 (Kategorie jednotlivci - Starší žákyně III.)

                  15. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Paskov 2016 - jednotlivci (8.-9.třída ZŠ)

            3. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Paskov 2016 - družstva (8.-9.třída ZŠ)

                  7. místo - Krajská soutěž Palkovice 2015 (Starší žákyně III.)

                 12. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2015 (6.-7.třída ZŠ)

                  7. místo - Oderský pohár ve SG 2014 (Mladší žák. II.)

                 10. místo - Krajská soutěž Palkovice 2014 (Mladší žákyně II.)

                  9. místo - Oderský pohár ve SG 2013 (Mladší žákyně II.)

                  8. místo - Krajská soutěž Palkovice 2013 (Mladší žákyně II.)

                 18. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2013 (4.-6.ročník ZŠ)

                  6. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2012 (Kategorie Mladší žákyně II.)

                  7. místo - Krajská soutěž Palkovice 2012 (Mladší žákyně I.)

                 16. místo - Krajská soutěž Palkovice 2011 (Mladší žákyně I.)

                 23. místo - Krajské finále ZŠ a SŠ Krnov 2011 (1.-3.ročník ZŠ)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kristýna (2006) ukončení činnosti v našem oddílu: 2016

Umístění na závodech

            3. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 (Kategorie družstva- TWINTEAM II)

                  8. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 (Kategorie jednotlivci - Mladší žákyně II)

                  7. místo - Krajský přebor ČASPV Palkovice 2016 (Kategorie jednotlivci Mladší žákyně II.)

                  5. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Paskov 2016 - jednotlivci (1.-3. ročník ZŠ) 

            1. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Paskov 2016 - družstva (1.-3. ročník ZŠ)

                  19. místo - Republikové finále Doubí 2015 (Mladší žákyně I.)

                   4. místo - Krajská soutěž Palkovice 2015 (Mladší žákyně I.)

            2. místo - Krajská soutěž Palkovice 2015 (Kategorie: závody družstev Mladší žákyně I.)

                  14. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2015 (1.-3. ročník ZŠ)

            3. místo - Krajské finále ZŠ a SŠ Krnov 2015 (Kategorie: závody družstev 1.-3.třída ZŠ)

             3. místo - Oderský pohár ve SG 2014 (Mladší žákyně I.)

                   31. místo - Republikové finále Doubí 2014 (Mladší žákyně I.)

                   8. místo - Krajská soutěž Palkovice 2014 (Mladší žákyně I.)

                   36. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2014 (1.-3. ročník ZŠ)

            3. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2014 (Kategorie: závody družstev 1.-3.ročník ZŠ)

                   4. místo - Oderský pohár ve SG 2013 (Mladší žákyně I.)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kristýna (2009) ukončení činnosti v našem oddílu: 2016

Umístění na závodech

                 4. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016

                                  (Kategorie závody družstev - TWINTEAM 0)

                6. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 

                                 (Kategorie jednotlivci - Nejmladší žákyně)

               25. místo - Krajský přebor ČASPV Palkovice 2016 

                                (Kategorie jednotlivci Mladší žákyně I.) 

               19. místo - Oderský pohár ve SG 2015 (Mladší žákyně I.)

               24. místo - Krajská soutěž Palkovice 2015 (Mladší žákyně I.)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nikola (2009) ukončení činnosti v našem oddílu: 2016

   

Umístění na závodech                                 

                   4. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016

                                   (Kategorie závody družstev-TWINTEAM 0)

                   9. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2016 

                                   (Kategorie jednotlivci - Nejmladší žákyně)

                   31.místo - Oderský pohár ve SG 2015 (Mladší žákyně I.)

  

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nikola (2003) ukončení činnosti v našem oddílu: 2016 - přestup do ČGF

Umístění na závodech

            1. místo - Republikové finále ČASPV Doubí 2016 

                                 (Kategorie: závody družstev Starší žákyně III.)

            1. místo - Republikové finále ČASPV Doubí 2016 

                                 (Kategorie Starší žákyně III.)

            2. místo - Krajský přebor ČASPV Palkovice 2016 

                                 (Kategorie jednotlivci Starší žákyně III.)

            1. místo - Krajský přebor ČASPV Palkovice 2016 

                                 (Kategorie: závody družstev Starší žákyně III.)

            1. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Paskov 2016 - 

                                 jednotlivci (6.-7.třída ZŠ) 

                  4. místo - Oderský pohár ve SG 2015 (Starší žákyně III.)

            2. místo - Republikové finále Doubí 2015 

                                 (Kategorie: závody družstev Starší žákyně III.)

                  24.místo - Republikové finále Doubí 2015 (Starší žákyně III.) 

            2. místo - Krajská soutěž Palkovice 2015 (Starší žákyně III.)

            1. místo - Krajská soutěž Palkovice 2015 

                                 (Kategorie: závody družstev Starší žákyně III.)

                  8. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2015 (6.-7. ročník ZŠ)

            1. místo - Krajské finále ZŠ a SŠ Krnov 2015 

                                 (Kategorie: závody družstev 6.-7.třída ZŠ)

                  4. místo - Oderský pohár ve SG 2014 (Mladší žákyně II.)

                  8. místo - Krajská soutěž Palkovice 2014 (Mladší žákyně II.)

            3. místo - Krajská soutěž Palkovice 2014 

                                 (Kategorie: závody družstev Mladší žákyně II.)

                  27. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2014 (4.-6. ročník ZŠ)

            3. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2014 

                                 (Kategorie: závody družstev 4.-6.ročník ZŠ)

                  5. místo - Oderský pohár ve SG 2013 (Mladší žákyně II.)

                 13. místo - Krajská soutěž Palkovice 2013 (Mladší žákyně II.)

                  7. místo - Oderský pohár ve sport. gymnastice 2012 

                                 (Kategorie Mladší žákyně II.)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lucie (2009) ukončení činnosti v našem oddílu: 2016

Umístění na závodech

            23. místo - Krajský přebor ČASPV Palkovice 2016

                            (Kategorie jednotlivci Mladší žákyně I.)

            24.místo - Oderský pohár ve SG 2015 (Mladší žákyně I.)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Martina (2006) ukončení činnosti v našem oddílu: 2016

Umístění na závodech

            16.místo - Oderský pohár ve SG 2015 (Mladší žákyně I.)

            20. místo - Krajská soutěž Palkovice 2015 (Mladší žákyně I.)

            22. místo - Oderský pohár ve SG 2014 (Mladší žákyně I.)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kaylin (2006) ukončení činnosti v našem oddílu: 2016

Umístění na závodech

            7.místo - Oderský pohár ve SG 2015 (Mladší žákyně I.)

            13. místo - Krajská soutěž Palkovice 2015 (Mladší žákyně I.)

            12. místo - Oderský pohár ve SG 2014 (Mladší žákyně I.)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ADÉLA C. (2009) ukončení činnosti v našem oddílu: 2015

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NATÁLIE K. (2009) ukončení činnosti v našem oddílu: 2015

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ANITA (2008) ukončení činnosti v našem oddílu: 2015

 

Umístění na závodech

            14. místo - Krajská soutěž Palkovice 2015 (Mladší žákyně I.)

            19. místo - Oderský pohár ve SG 2014 (Mladší žákyně I.)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MARKÉTA (2006) ukončení činnosti v našem oddílu: 2015

 Umístění na závodech

            17. místo - Krajská soutěž Palkovice 2015 (Mladší žákyně I.)

            16. místo - Oderský pohár ve SG 2014 (Mladší žákyně I.)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KAROLÍNA D. (2010) ukončení činnosti v našem oddílu: 2015

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BÁRA B. (2005) ukončení činnosti v našem oddílu: 2015

Umístění na závodech

            23. místo - Oderský pohár ve SG 2014 (Mladší žákyně I.)

            21. místo - Krajská soutěž Palkovice 2014 (Mladší žákyně I.)

            12. místo - Oderský pohár ve SG 2013 (Mladší žákyně I.)

            12. místo - Krajská soutěž Palkovice 2013 (Mladší žákyně I.)

            6. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2012 (Mladší žákyně I.)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KATEŘINA H. (2008) ukončení činnosti v našem oddílu: 2014

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BARBORA V. (2008) ukončení činnosti v našem oddílu: 2014

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TEREZA (2004) ukončení činnosti v našem oddílu: 2014

Umístění na závodech

            13. místo - Oderský pohár ve SG 2013 (Mladší žákyně I.)

            9. místo - Krajská soutěž Palkovice 2013 (Mladší žákyně I.)

            5. místo - Oderský pohár ve sportovní gymnastice 2012 (Mladší žákyně I.)

            30. místo - Krajská soutěž Palkovice 2012 (Mladší žákyně I.)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KAROLÍNA (2003) ukončení činnosti v našem oddílu: 2014 - přestup do ČGF

Umístění na závodech

            1. místo - Republikové finále Doubí 2014 (Mladší žákyně II.)

            1. místo - Krajská soutěž Palkovice 2014 (Mladší žákyně II.)

                  4. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2014 (4.-6.ročník ZŠ)

            2. místo - Oderský pohár ve SG 2013 (Mladší žákyně II.)

            3. místo - Republikové finále Doubí 2013 (Mladší žákyně II.)

            2. místo - Krajská soutěž Palkovice 2013 (Mladší žákyně II.)

                  10. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2013 (4.-6.ročník ZŠ)

            2. místo - Oderský pohár ve SG 2012 (Mladší žák. II.)

            3. místo - Republikové finále Doubí 2012 (Mladší žákyně I.)

                  4. místo - Krajská soutěž Palkovice 2012 (Mladší žákyně I.)

                  9. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2012 (1.-3.ročník ZŠ)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KIKI (2005) ukončení činnosti v našem oddílu: 2014 - přestup do ČGF

Umístění na závodech

            2. místo - Republikové finále Doubí 2014 (Mladší žákyně I.)

            1. místo - Krajská soutěž Palkovice 2014 (Mladší žákyně I.)

                  7. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2014 (1.-3. ročník ZŠ)

            2. místo - Oderský pohár ve SG 2013 (Mladší žákyně I.)

                  12. místo - Republikové finále Doubí 2013 (Mladší žákyně I.)

            1. místo - Krajská soutěž Palkovice 2013 (Mladší žákyně I.)

                  8. místo - Krajské finále ZŠ s SŠ Krnov 2013 (1.-3.ročník ZŠ)

            1. místo - Oderský pohár ve SG 2012 (Mladší žákyně I.)

                  15. místo - Krajská soutěž Palkovice 2012 (Mladší žákyně I.)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LUCIE (2004) ukončení činnosti v našem oddílu: 2014

Umístění na závodech

            28. místo - Oderský pohár ve SG 2013 (Mladší žákyně I.)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SIMONA (2006) ukončení činnosti v našem oddílu: 2014

Umístění na závodech

            19. místo - Krajská soutěž Palkovice 2014 (Mladší žákyně I.)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AMÁLIE P. (2007) ukončení činnosti v našem oddílu: 2014

Umístění na závodech

            33. místo - Oderský pohár ve SG 2013 (Mladší žákyně I.)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ADÉLA C. (2009) ukončení činnosti v našem oddílu: 2015